https://alligodent.pl/wp-content/uploads/2023/07/a2.jpg

dr n. med. Agata Małkowska–Lanzafame

.
Lekarz z 20-letnim doświadczeniem klinicznym w stomatologii mikroskopowej, doktor nauk medycznych, autorka kilkunastu prac i doniesień naukowych z dziedziny endodoncji, stomatologii zachowawczej i periodontologii.

Stypendystka Uniwersytetu Christiana Albrechta w Kilonii, współpracowniczka Uniwersytetu w Messinie, była adiunkt Kliniki Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii UMP w Poznaniu i koordynatorka zajęć przedklinicznych z endodoncji dla studentów stomatologii, laureatka dwóch pierwszych nagród na Międzynarodowym Kongresie Studentów Medycyny i Młodych Lekarzy w Poznaniu i Konferencji „Realna Stomatologia” w Szczecinie.

Wykładowca kursów dla lekarzy z dziedziny endodoncji. Ukończyła kilkadziesiąt kursów i szkoleń z dziedziny endodoncji, protetyki biofunkcjonalnej, stomatologii cyfrowej, okluzji, stomatologii estetycznej i radiologii w kraju i za granicą. Członkini Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, Stowarzyszenia FACE Poland. Klinicznie – pasjonatka stomatologii mikroskopowej, protetyki biofunkcjonalnej, stomatologii cyfrowej oraz diagnostyki i leczenia w stabilnej ortopedycznie pozycji żuchwy. W wyżej wymienionych dziedzinach regularnie szkoli się w kraju i za granicą.

Prywatnie – szczęśliwa żona, mama 4 dzieci, kobieta zaangażowana społecznie i entuzjastka samorozwoju oraz świadomego życia. Płynnie komunikuje się w 3 językach obcych – j. angielski, j. włoski, j. hiszpański.

AlligoDent

Jesteś w dobrych rękach!

Certyfikaty
Social Media AlligoDent

Nowoczesna klinika dentystyczna w samym sercu Poznania.