Dokładna
Diagnostyka

Aby zapewnić naszym pacjentom komfort, związany z kompleksowym dbaniem o zdrowie ich zębów musimy mieć doskonałą diagnostykę. Tylko tak jesteśmy w stanie rozwiązywać każdy problem w powiązaniu z całościową sytuacją pacjenta. Dlatego zainwestowaliśmy w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny na rynku.

Tomografia komputerowa 3D

Jest to niezastąpione narzędzie w planowaniu leczenia implantologicznego, określaniu pozycji i sposobu usunięcia zębów zatrzymanych w kości, skomplikowanych przypadkach leczenia kanałowego oraz w przypadku zaburzeń w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych. Poza zastosowaniem w stomatologii nasze urządzenie jest również przydatne w diagnostyce laryngologicznej do oceny zatok przynosowych i przegrody nosowej.

https://alligodent.pl/wp-content/uploads/2023/07/t0.jpg

Radiowizjografia

Zdjęcia cyfrowe pojedynczych zębów, wykonywane przy fotelu w trakcie leczenia. Pomocne w diagnozowania próchnicy w miejscach niewidocznych w badaniu klinicznym. Małe zdjęcia zębowe pomocne są w trakcie leczenia kanałowego o standardowym poziomie trudności oraz do diagnozowania próchnicy w miejscach niewidocznych w badaniu klinicznym czy z użyciem kamery wewnątrzustnej.

https://alligodent.pl/wp-content/uploads/2023/07/t2-1.jpg

Zdjęcia pantomograficzne

Zdjęcia pantomograficzne to rodzaj rentgenowskiego badania stomatologicznego, które umożliwia uzyskanie panoramicznego obrazu struktur jamy ustnej, szczęki oraz żuchwy. Jest to przydatne narzędzie diagnostyczne, które pozwala lekarzom stomatologom ocenić stan zębów, kości, stawów skroniowo-żuchwowych oraz inne struktury w jednym kompletnym obrazie.

https://alligodent.pl/wp-content/uploads/2023/03/t6.jpg

Dbamy o estetykę

Zwracamy uwagę nie tylko na funkcję, ale również na estetykę proponowanych rozwiązań. Twoje zęby będą wyglądały jak naturalne, a często nawet poprawimy wygląd wyjściowy.

Zrobimy dla Ciebie wizualizację efektu końcowego przed rozpoczęciem zabiegu.

https://alligodent.pl/wp-content/uploads/2023/07/t4b.jpg
[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]
Chcesz skonsultować
stan zdrowia Twoich zębów?

Zadzwoń i umów się na wizytę!

61-222-54-48

AlligoDent

Jesteś w dobrych rękach!

Certyfikaty
Social Media AlligoDent

Nowoczesna klinika dentystyczna w samym sercu Poznania.