Leczenie biofunkcjonalne w...Klinika
AlligoDent

U nas znajdziesz swojego wyspecjalizowanego stomatologa, który kompleksowo i długofalowo zadba o zdrowie Twoich zębów.

Naszym pacjentom zapewniamy komfort, związany z czuwaniem nad zdrowiem ich zębów. Planując jeden zabieg patrzymy na jego skutki kompleksowo i wybieramy takie rozwiązanie, które dla pacjenta jest najlepsze. Specjalizujemy się w leczeniu biofunkcjonalnym.

Przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do funkcji zębów, ale również do ich wyglądu. Nasze implanty czy korony nie tylko mają być „wygodne”, ale przede wszystkim muszą być estetyczne i wyglądać naturalnie. Nasi pacjenci muszą czuć się dobrze ze swoim uśmiechem.

Dlaczego warto
zostać naszym pacjentem?

Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązanie dostosowane do sytuacji danego pacjenta. Robiąc szczegółową diagnostykę oraz wizualizację efektu końcowego jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu dbamy o to, aby implanty naszych pacjentów były optymalne zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym.

Wieloletnie doświadczenie

Od ponad 20 lat wykonujemy implanty dla naszych pacjentów. Mamy doświadczenie nie tylko w chirurgicznym wszczepianiu implantów, ale również w protetycznym przygotowaniu idealnie wyglądającej korony. Masz pewność, że Twój implant będzie wyglądał jak naturalny ząb.

Całościowe podejście

Zdrowie Twoich zębów to naczynia połączone. Nigdy nie rozwiązujemy jednego problemu w oderwaniu od drugiego. Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązanie dla danej sytuacji. Z AlligoDent masz pewność, że kompleksowo zadbamy o Twoje zęby i rozwiążemy Twoje problemy.

Zaawansowana diagnostyka

Mamy jeden z najnowocześniejszych tomografów 3D w Poznaniu. Umożliwia on dokładne zaplanowanie implantu (dokładność 0,01 mm), zarówno pod względem funkcjonalnym jak i wizualnym, jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu.

Sprawdzone materiały

Używamy implanty wyłącznie sprawdzonych producentów światowej klasy. Naszym pacjentom oferujemy również korony (widoczna część implantu) na cyrkonii. Z nami masz pewność, że Twój implant będzie dobrej jakości.

Rozumiemy Twoje potrzeby

Zawsze przedstawiamy alternatywne metody leczenia, abyś miał wybór. Przed rozpoczęciem leczenia przedstawiamy pełen kosztorys, żebyś nigdy nie był zaskakiwany kosztami.

Dbamy o efekt wizualny

Najważniejsze jest dla nas, abyś dobrze czuł się ze swoim uśmiechem. Dlatego przed rozpoczęciem zabiegu przygotowujemy wizualizację jak będzie wyglądał ząb i Twój uśmiech, natomiast po zabiegu dopracowujemy kształt, kolor, załamanie światła itp.

Skonsultuj się z nami

Telefon
tel. +61 222 54 48
tel. kom. 531 755 750
Email
poznan@alligodent.pl

Ustal wizytę

Zarezerwuj wizytę w AlligoDent.
Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

  Cel wizyty:

  Lekarze
  AlligoDent

  dr n. med. Bartłomiej Muszalski - właściciel

  Lekarz stomatolog z 28-letnim doświadczeniem.

  Specjalista drugiego stopnia protetyki, absolwent studiów podyplomowych z ortodoncji w Austrii Master Of Sciences In Orthodontics…

  W AlligoDent zajmuje się wielospecjalistyczną rehabilitacją narządu żucia z zastosowaniem implantów, cyfrowych i analogowych uzupełnień zębów. Leczy ortodontycznie w ujęciu biofunkcjonalmym tzw. stabilnej pozycji ortopedycznej.

  Czytaj dalej…

  dr n. med. Agata Małkowska–Lanzafame

  Lekarz z 20-letnim doświadczeniem klinicznym w stomatologii mikroskopowej, doktor nauk medycznych, autorka kilkunastu prac i doniesień naukowych z dziedziny endodoncji, stomatologii zachowawczej i periodontologii.

  Stypendystka Uniwersytetu Christiana Albrechta w Kilonii, współpracowniczka Uniwersytetu w Messinie, była adiunkt Kliniki Stomatologii Zachowawczej i Periodontologii UMP w Poznaniu i koordynatorka zajęć przedklinicznych z endodoncji dla studentów stomatologii.

  Czytaj dalej…

  lek. dent. Paweł Kmiecik

  Specjalista chirurgii stomatologicznej.

  W AlligoDent wykonuje zabiegi implantologiczne stosując cyfrowe metody planowania i umieszczania implantów w tak zwanej nawigacji za pośrednictwem szablonów chirurgicznych, specjalizuje się również w takich zabiegach chirurgicznych jak np. zatrzymane ósemki, poprawa łoża kostnego pod implanty, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogato płytkowego- PRF.

  Czytaj dalej…

  lek. dent. Marcelina Muszalska

  Zajmuje się leczeniem zachowawczym biofunkcjonalnym, cyfrową odbudowa protetyczną. Wykonuje zabiegi Endodoncji mikroskopowej.

  Czytaj dalej…

  Higienistka Natalia Janik

  Wykonuje instruktaże, przeglądy, zabiegi higienizacji: skaling, piaskowanie. Zajmuje się cyfrowym przygotowaniem pacjenta do leczenia, monitoruje pacjentów z problemami periodontologicznymi.

  Czytaj dalej…

  Asystentka Yulia

  AlligoDent

  Jesteś w dobrych rękach!

  Certyfikaty
  Social Media AlligoDent

  Nowoczesna klinika dentystyczna w samym sercu Poznania.