Niewidoczne aparaty ortodontyczne ClearCorrect

Niewidoczne aparaty ortodontyczne ClearCorrect to dyskretny i prosty sposób na piękne i zdrowe zęby. System nakładkowy ClearCorrect wskazany jest do leczenia zaburzeń okluzji u pacjentów z uzębieniem stałym (tj. wszystkimi zębami trzonowymi). Nakładki przesuwają zęby w odpowiednim kierunku poprzez wywieranie stałego, celowanego nacisku. Nakładki należy wyjąć przed jedzeniem, piciem ciepłych napojów i paleniem. Nie ma konieczności wyjmowania nakładek podczas picia zimnej wody.

Rozpocznij leczenie niewidocznym aparatem ortodontycznym ClearCorrect w Alligodent

Aparaty ortodontyczne ClearCorrect

Odzyskaj piękny uśmiech dzięki systemowi nakładkowemu ClearCorrect, z którego korzysta coraz więcej zadowolonych pacjentów.

Aparaty ortodontyczne ClearCorrect - A Straumann Group Brand

Poznaj niewidoczne aparaty ortodontyczne ClearCorrect.

W przeciwieństwie do tradycyjnych, metalowych aparatów ortodontycznych, nakładki są:

– prawie niewidoczne
– wygodne w noszeniu
– łatwo wyjmowane i co najlepsze – nie narzucają ograniczeń dietetycznych.

Innowacyjna technologia, która tworzy prawdziwą rewolucję w ortodoncji.

Aparaty ortodontyczne ClearCorrect - ClearQuartz

Nakładki ClearCorrect zostały zaprojektowane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i są produkowane z trójwarstwowego materiału ClearQuartz™, który jest zoptymalizowany pod kątem zatrzymywania naprężeń i przejrzystości, a jednocześnie pozostaje odporny na plamy i pęknięcia. Nakładki są gładkie i komfortowe w noszeniu.

Jak działają nakładki?

To proste. Przezroczyste nakładki zdejmuje się jedynie przed jedzeniem, piciem oraz codziennymi zabiegami oczyszczania zębów. Z każdą kolejną parą nakładek, dzięki ciągłemu i delikatnemu naciskowi, zęby stopniowo przesuwają się w odpowiednim kierunku. Dyskretne i proste rozwiązanie, aby mieć piękne i zdrowe zęby!
Aparaty ortodontyczne ClearCorrect - Trzy kroki do pięknego uśmiechu z ClearCorrect

Trzy kroki do pięknego uśmiechu z ClearCorrect
  1. Umów się na konsultację z lekarzem stomatologiem w Alligodent i sprawdź, czy leczenie systemem nakładkowym ClearCorrect będzie dla Ciebie odpowiednie. W przypadku braku przeciwwskazań, wykonamy zdjęcie rentgenowskie, skan cyfrowy lub wycisk Twoich zębów i opracujemy indywidualny plan leczenia.
  2. Na podstawie powyższych zaleceń, ClearCorrect wykona specjalnie dla Ciebie nakładki, które odbierzesz w Alligodent. Aby zmaksymalizować skuteczność leczenia, bardzo ważne jest noszenie nakładek przynajmniej 22 godzinny dziennie, 7 dni w tygodniu. W zależności od potrzeby, będziesz wymieniać nakładki co tydzień, maksymalnie co 3 tygodnie.
  3. Aby sprawdzić postępy leczenia i odebrać nowy zestaw nakładek, umówimy Cię na wizytę kontrolną w Alligodent za kolejne 2-3 miesiące.

Aparaty ortodontyczne ClearCorrect - Piękny uśmiech

Aby umówić się na wizytę w Klinice Alligodent, zadzwoń pod numer:

tel. 61-222-54-48
tel. kom. 531-755-750
Rejestracja czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.15-20.30.

Wiedza z Alligodent

Zdrowie Twoich zębów to naczynia połączone. Nigdy nie rozwiązujemy jednego problemu w oderwaniu od drugiego. Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązanie dla danej sytuacji. Z AlligoDent masz pewność, że kompleksowo zadbamy o Twoje zęby i rozwiążemy Twoje problemy.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone *

AlligoDent

Jesteś w dobrych rękach!

Certyfikaty
Social Media AlligoDent

Nowoczesna klinika dentystyczna w samym sercu Poznania.